...
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG29°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 42507 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yüceer: 25 Haziran’da bu ülkeye huzuru, adaleti getireceğiz

14 Haziran 2018
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Yüceer: 25 Haziran’da bu ülkeye huzuru, adaleti getireceğiz
Yüceer: 25 Haziran’da bu ülkeye huzuru, adaleti getireceğiz

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, seçim çalışmalarına Süleymanpaşa’da devam etti. Altınova Mahallesi’nde semt pazarında ve sahilde esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Yüceer, hane ziyaretleri yaptı. Hemşeri derneklerinde vatandaşlarla bir araya gelen Yüceer, “25 Haziran’da bu ülkeye huzuru, adaleti getireceğiz” dedi.
ANKARA///
CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, seçim çalışmalarını ilçe örgütü ile birlikte Süleymanpaşa Altınova Mahallesi’nde sürdürdü. Altınova Mahalle Muhtarı Hüseyin Ülker’i ziyaret eden Yüceer, partisinin muhtarlara yönelik politikaları hakkında bilgi verdi. Mahalle muhtarlıklarına, Anayasa’da tanımlanmış yerel yönetim birimi statüsü vereceklerini kaydeden Yüceer, bu doğrultuda muhtarlara bütçe ayıracaklarını, belediyelerle birlikte sosyal projeler yapmalarına olanak tanıyacaklarını bildirdi.
MUHTARLAR BİRLİĞİNİ KURACAĞIZ
CHP iktidarında muhtarların yetki ve sorumluluklarını tek bir kanunda toplanacağını ifade eden Yüceer, Türkiye Muhtarlar Birliğini kuracağız. Muhtarların çağın gereklerine göre hizmet verebilmesi için gerekli altyapıyı oluşturacak, özlük hakları ve çalışma koşullarını iyileştireceğiz. Muhtarlıklara hizmet binası ile personel desteğini Belediye ve İl Özel İdareleri üzerinden sunacağız” dedi. Muhtarların kendi mahallelerini ilgilendiren konularda belediye meclisi veya il genel meclisi toplantılarına katılmalarına olanak tanıyacaklarını da kaydeden Yüceer, ilgili konularda oy haklarının olmasını sağlayacaklarını bildirdi.
BU ÜLKEYE HUZURU GETİRECEĞİZ
Süleymanpaşa Altınova Semt Pazarında ve Altınova Sahilde esnafla ve yurttaşlarla bir araya gelen Yüceer, partisinin seçim bildirgesini anlattı. Yüceer, “CHP İktidarında 16 yıldır biriken bütün sorunları çözeceğiz. 25 Haziran’da bu ülkeye huzuru, adaleti getireceğiz” dedi.
HER AİLENİN GELİR SEVİYESİNİ YÜKSELTECEĞİZ
Altınova’da hane ziyaretleri de yapan Yüceer, CHP iktidarında ihtiyaç sahibi her aileye 1000 TL aylık bağlayacaklarını kaydetti. Aile Maaşı bağlanan ailelere, asgari ihtiyaçlarını karşılayacakları şekilde su, elektrik ve ısınma desteği vereceklerini de bildiren Yüceer, “Sosyal yardımları kesmeden her ailenin gelir seviyesini yükselteceğiz. Vaatlerimizin hepsinin temeline insanımızı koyduk. CHP iktidarında hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek” ifadelerini kullandı.
İFTARA KATILDI
Süleymanpaşa Erzurumlular Derneğinin iftarına katılan Yüceer, Vanlılar Derneği’ni ziyaret etti. Yüceer, son olarak Tekirdağ Şah Hatay’ı Sultan Cemevi’nde, vatandaşlarla bir araya geldi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :