Dolar : Alış : 6.0463 / Satış : 6.0572
Euro : Alış : 6.7549 / Satış : 6.7670
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG23°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 42147 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yılın Hekimi Ödül Töreni

15 Mart 2019
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Yılın Hekimi Ödül Töreni
Yılın Hekimi Ödül Töreni

14 Mart Tıp Bayramı kapsamında düzenlenen etkinliklere Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr. Cengiz BECERİR, İlimiz adına yılın hekimleri ödüllerini alan Uzm.Dr. Günay ERKUT ve Dr. Aysun BİLGİN ile birlikte katıldı
.
Türkiye’nin 81 ilinden gelen doktorlarla bir araya gelen Sağlık Bakanlığı Dr.Fahrettin KOCA, ”Gece gündüz demeden çalışan, bu kutsal mesleği büyük fedakarlıklarla yerine getiren, mesleğine aşkla bağlı, saygın, onurlu meslektaşlarımın 14 Mart Tıp Bayramı’nı yürekten kutlarım.

14 Mart’ı sadece bir gün, bayram olarak kutlamak yerine, tüm sağlık çalışanlarımızı kucaklıyor ve bu haftayı ‘Sağlık Haftası’ olarak kutluyoruz. Bu yıl Tıp bayramı kutlamalarının 100. yılı olması münasebetiyle özel bir önem taşımaktadır” ifadelerini kullandı.

Verilen resepsiyonda Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr. Cengiz BECERİR , “Ödül alan tüm doktorlarımıza ve ilimizde görev yapan hekimlerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek” Sağlık Bakanımızın elinden yılın hekimi plaketlerini alan hekimlerimiz doktorluğun kutsal bir görev olduğunu ve Hipokrat yemininin önemine vurgu yaptılar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :