...
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG12°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 40034 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

YEL’DEN MÜJDE “TEKİRDAĞ ŞEHİR HASTANESİ İNŞAATIMIZ BAŞLADI.”

16 Nisan 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»YEL’DEN MÜJDE “TEKİRDAĞ ŞEHİR HASTANESİ İNŞAATIMIZ BAŞLADI.”
YEL’DEN MÜJDE “TEKİRDAĞ ŞEHİR HASTANESİ İNŞAATIMIZ BAŞLADI.”

Tekirdağ Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Mustafa YEL Tekirdağ Şehir Hastanesi’nin inşaatına başlandığı müjdesini verdi. İl Sağlık Müdürü Cengiz BECERİR ile beraber inşaat sahasını gezen Sayın YEL müteahhit firma yetkililerinden Şehir Hastanesi inşaatı ile ilgili bilgi aldı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Milletvekilimiz YEL “Tekirdağlı hemşerilerimizin özlemle bekledikleri Şehir Hastanemizin inşaatı 13 Nisan Cuma günü, yani tam da Miraç Kandili günü başladı. 2019 Yılı sonunda bitmesi planlanan Hastanemizin Tekirdağlı hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. “dedi

Sağlık Bakanlığının kamu özel ortaklığı modeli ile Türkiye’nin birçok şehrinde gerçekleştirdiği tam teşekküllü hastanelerden birisi olacak olan Tekirdağ Şehir Hastanesi; 480 yataklık kapasitesi ile bölgenin en büyük hastaneleri arasında yer alacağını ifade eden Sn. YEL” Toplam 171.609 m² inşaat alanına sahip olacak Tekirdağ Şehir Hastanemiz inşallah faaliyete geçtiğinde 128 adet poliklinik,16 adet ameliyathane, 50.000 m² kapalı otopark alanı, 1.660 araçlık otopark kapasitesine sahip olacaktır.

Sağlık Bakanlığı şartnamelerine uygun olarak en yeni teknoloji ve ekipmanlar ile donatılacak olan Şehir Hastanemiz güçlü altyapının yanı sıra dijital teknolojilerle de desteklenecek, Sağlık Bakanlığı’nın öngördüğü şekilde “akıllı hastane” formatında hizmet sunacaktır. Şehir Hastanemiz 2019 yılı sonunda faaliyete geçtiği zaman sahip olacağı konfor ve hizmet kalitesi ile de farklılık yaratacak, aynı zamanda yaratacağı istihdam imkânı ile İlimizin kalkınmasına da destek sunacaktır.”dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :