Dolar : Alış : 5.2601 / Satış : 5.2696
Euro : Alış : 5.9335 / Satış : 5.9442
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG6°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 40936 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

YEL DEN SONRA ŞENTOP DA SAHALARDA

09 Ağustos 2018
Ana Sayfa » SON DAKİKA»YEL DEN SONRA ŞENTOP DA SAHALARDA
YEL DEN SONRA ŞENTOP DA SAHALARDA

TBMM başkan vekili Prof. DR. Mustafa Şentop, Ak parti MKYK üyesi Mustafa Yel, Ak parti Tekirdağ il başkanı Cüneyt Yüksel parti teşkilatı üyeleriyle birlikte Hayrabolu da yapılan bir dizi program dolayısıyla önce Şalgam ve daha sonra Hayrabolu da etkinliklere katıldılar.
Ak parti Tekirdağ millevekilleri Şalgamlı mahallesinde Şehit P.Ast. Subay Yunus İşcan’ın ailesine ve Şalgam mahallesine olan vatandaşlarla bir süre görüştüler.

Hayrabolu da Mülayim Gökmen tarafından yapılan organizasyonda ziyarette bulunan misafirlere ikram yapıldı.
Ardından Hayrabolu da yeni yapılan spor tesislerinde halı saha futbol maçı yapıldı. 4 haftadır kardeşlii dostluk amaçlı yapılan halı saha futbol maçlarına katılım çok yoğun oldu.

Tekirdağ gelen futbol takımında Prof. Dr. Mustaaf Şentop, Mustafa Yel, Zafer Soykırlı, Naci Yavaş, Sabri Şirinsoylu, Cemil Şirinsoylu, Recep Dilber, Hüseyin Öztekin, Serkan ÖZalkan yer aldılar.
Çekişmeli geçen maçta Mustafa ŞEntop 3 gol, Mustafa Yel 3 gol, 1 gol Sabri Şirinsoylu ve 1 gol de Zafer Soykırlı tarafından atıldı.
Maç 8 – 7 Tekirdağ takımının galibiyetiyle sona erdi.
Böylece Ak parti Tekirdağ takımı 4. maçını da kazanmış oldu.
Maçı Tekirdağ ak parti il başkanı Cüneyt Yüksel,il sağlık müdürülüğü Mustafa Dönmez, Hayrabolu ilçe başkanı Egemen Türkay Güven, Ergene ilçe başkanı Hamdi Sarıyer, Hayrabolu ziraat odası başkanı Bülent Can, Hayrabolu belediye eski başkanı Şener Çelikayar, Şalgamlı eski belde başkanı Salih Kıvanç, Ergene GHSK ilçe müdürü Serkan Alkan, Kaan Çelik, Hayrabolu ilçe yön. kur üyesi Mülayim Gökmen katıldılar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :