Dolar : Alış : 5.5398 / Satış : 5.5497
Euro : Alış : 6.1414 / Satış : 6.1524
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG28°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 43214 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

YEL 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI.

18 Ekim 2018
Ana Sayfa » SON DAKİKA»YEL 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI.
YEL 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI.

TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ AK PARTİ MKYK ÜYESİ MUSTAFA YEL 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI.

“Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede veya köyde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir. Mahallelerimizin ve köylerimizin her türlü ihtiyacını tespit edip, hizmet sunmak hususunda emeğini esirgemeyen, bizlerle mahallelerin gelişimi ve değişimi hususunda çözüm ortaklığı yapan, gerek milleti, gerekse devleti temsil gibi önemli bir görevi yürütmektedir. Onun için muhtarlar, bütün siyasi tarihimiz boyunca en fazla önem verdiğimiz, en fazla yol arkadaşlığı yaptığımız kesim olmuştur.

Milletimizin tercihine, teveccühüne, itimadına mazhar olmak gerçekten rütbelerin en büyüğüdür. Dolayısıyla, halkımızın tercihi ve seçimiyle işbaşına gelmiş muhtar kardeşlerimiz, son derece önemli bir makamda bulunmaktadırlar.

Milletimizin tercihiyle iş başına gelmiş muhtarlarımız olarak, Türkiye’nin sorunlarının çözümünde her birinin inisiyatif alması, öncülük yapması, milletimize rehberlik etmesi hem son derece önemli, hem de son derece değerlidir”

Muhtarlarımızın güçlü olması, demokrasimizin, şehrimizin ve ülkemizin güçlü olması demektir. Milletimizin iradesinin gerçek anlamda tecelli etmesi ve demokrasimizin gelişmesi için daima muhtarlarımızın yanındayız.

Bu duygu ve düşüncelerle; Vatandaşlarımız ile devletimiz arasında bir köprü vazifesi görerek, kamu hizmetinin köylerimize ve mahallelerimize hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırılmasında önemli bir görev üstlenen Tekirdağlı muhtarlarımız başta olmak üzere tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, Ahirete irtihal etmiş muhtarlarımıza Allah’tan rahmet, hayatta olan muhtarlarımıza sağlık ve esenlikler temennisiyle hayırlı ve başarılı görevler diliyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :