Dolar : Alış : 5.3272 / Satış : 5.3368
Euro : Alış : 6.0935 / Satış : 6.1045
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG15°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 39612 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesinden NKÜ Rektörüne Nezaket Ziyareti

14 Şubat 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesinden NKÜ Rektörüne Nezaket Ziyareti
Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesinden NKÜ Rektörüne Nezaket Ziyareti

Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde ağırlanmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, üniversitenin engelli bireylere yönelik gerçekleştirdiği faaliyetlerden dolayı dernek adına Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’e teşekkürlerini sundu.
Çetinkaya, daha önce Çerkezköy Meslek Yüksekokulunda düzenlenen engellilere yönelik farkındalık sunumlarını tüm Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesindeki birimlerine yayarak, gençlerin engelliler hakkında bilgi sahibi olmaları bununla birlikte empati ortamı içerisinde farkındalık yaratmak olduğunu kaydetti.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Engelli öğrencilerimizin de diğer öğrencilerimiz gibi aynı imkânlara sahip olmaları gerektiğini ifade ederek “Bu konuda kurumsal ve kişisel olarak hepimize görev ve sorumluluklar düşmektedir. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak engelli personelimiz ve öğrencilerimizin daha rahat koşullarda hayatlarını sürdürebilmeleri için elimizdeki olanakları seferber ediyoruz. Kampüsümüzün fiziki yapısını sizlerin yaşamlarını kolaylaştıracak şekilde dizayn ediyoruz.” sözlerine yer verdi.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Tekirdağ Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi Başkanlığı’nın gerçekleştirmeyi planladığı farkındalık projesinin önemine değinerek, üniversite olarak her konuda desteklerini esirgemeyeceklerini dile getirdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :