Dolar : Alış : 5.5775 / Satış : 5.5875
Euro : Alış : 6.1922 / Satış : 6.2033
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG28°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 43230 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TEKİRDAĞ’IN EN GÖZDE MAHALLESİNİ İDARE EDİYOR

12 Şubat 2019
Ana Sayfa » SON DAKİKA»TEKİRDAĞ’IN EN GÖZDE MAHALLESİNİ İDARE EDİYOR
TEKİRDAĞ’IN EN GÖZDE MAHALLESİNİ İDARE EDİYOR

Tekirdağ Süleymanpaşa Hürriyet Mahallesi muhtarı Em. Öğrt. Emin Dırak şehrin parlayan yıldızı Hürriyet Mahallesini kurulduğu günden bu yana idare ediyor.
Eğitimci kimliği ile mahallenin sorunlarını önceden görebilen muhtar Emin Dırak mahallede olan biteni en yakından takip ediyor.
Hürriyet Mahallesinde 3 dönemdir görev yapan Dırak; Ben mahalleme gelen herkesi tanırım. Her gelen de benimle tanışır. Yıllardır bu böyle oldu. Kim nerede yaşar, ne iş yapar bilirim. Çocukları hangi okula gider. Evlerinin önünde olan çöp bidonu nerededir. Sokaklarında ne zaman kazı çalışması yapılacak haberim olur.
Mahallemde yaşayan herkesin rahatı için çalışıyorum. Yıllarca yeni neslimizi okullarda yetiştirdim. Şimdilerde bir çoğu önemli yerlerde görev alıyorlar. Mahallem için bir talepte bulunmaya çoğu zaman kendi yetiştirdiğim öğrencilerime giderim. Allah razı olsun beni hiçbir zaman yarı yolda bırakmadılar.
Evimi ve mahallemi, burada yaşayan insanları çok seviyorum. Bu sebeple yeniden adaylığımı açıkladığım mahallemde herkesten çok büyük destek görmek beni çok mutlu ediyor.
Bunu ne para ne pul ile ölçebilirsiniz. İnsanların sevgisini ve güvenini kazanmak her şeyin üzerindedir.dedi.
Mahallede muhtarlık bürosunda oturmak yerine sokak sokak, kapı kapı gezen muhtar sıkılmadık el bırakmadan herkesle görüşmeye devam ediyor.
Bir dönem daha aday olan muhtar Emin Dırak bana destek olan mahalle sakinlerime çok teşekkür ediyorum. Onlar için varım. Onlar için çalışmaya devam edeceğim. dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :