Dolar : Alış : 5.8826 / Satış : 5.8932
Euro : Alış : 6.6316 / Satış : 6.6436
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG29°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 42507 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ VE AK PARTİ MKYK ÜYESİ MUSTAFA YEL’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI:

13 Haziran 2018
Ana Sayfa » SON DAKİKA»TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ VE AK PARTİ MKYK ÜYESİ MUSTAFA YEL’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI:
TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ VE AK PARTİ MKYK ÜYESİ MUSTAFA YEL’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI:

“Oruçla, teravih namazıyla, okunan mukabeleleriyle bir Ramazan Ayını daha geride bıraktık. Bu kutlu ayda nefis muhasebesi yaparak dindarlığımızı yeniledik, muhtaç olan insanlara elimizi, soframızı ve gönlümüzü açarak İslam ve insan kardeşliğini tattık. İçimizdeki ibadet aşkı, insan sevgisi, fakire ve yardıma muhtaç olana el uzatma isteği her zamankinden daha coşkulu şekilde davranışlarımıza yansıdı. Şimdi de aynı his ve heyecanla Ramazan Bayramını idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlarımız, rahmetin, bereketin, bolluk içinde yaşandığı, milletimizin her zamankinden daha çok kenetlendiği, birbirine daha sıkı sarıldığı, samimiyetle kucaklaştığı özel günlerimizdir. Bayram günlerini, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, üzüntülerin yerini sevincin alması, sevgi, saygı ve kardeşliğin pekişmesi, birliğimizin daha da güçlenmesi için fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olan bayramlarımızın, manasına uygun bir biçimde davranmalı, ayrılıkları aşarak birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Bayramın; ülkemizin birlik ve bütünlüğüne, milletimizin huzur ve mutluluğuna, barışa, kardeşliğe ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, tüm İslam aleminin, ülkemizin ve değerli Hemşerilerimizin Mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum’’

Mustafa YEL

Tekirdağ Milletvekili
AK Parti MKYK Üyesi

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :