...
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG28°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 43214 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ VE AK PARTİ MKYK ÜYESİ MUSTAFA YEL’İN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI

09 Kasım 2018
Ana Sayfa » SON DAKİKA»TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ VE AK PARTİ MKYK ÜYESİ MUSTAFA YEL’İN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI
TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ VE AK PARTİ MKYK ÜYESİ MUSTAFA YEL’İN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI

“Vefatının 80. yıldönümünde, Kurtuluş Savaşımızın büyük komutanı, Cumhuriyetimizin kurucusu, ilk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü rahmetle, hürmetle, saygıyla yâd ediyoruz.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve yol arkadaşlarının, işaret ettikleri, hayatları boyunca da ulaşmak için azimle mücadele verdikleri hedeflere, millet olarak her zamankinden daha yakınız. Türkiye, istikrarla büyüyen ekonomisi, ileri standartlara ulaşan demokrasisi, içeride temin ettiği huzuru ve refahı, dışarda elde ettiği itibarıyla, hedeflerine doğru kararlı ve azimli bir şekilde ilerliyor.

Başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm gazi ve şehitlerimizden devraldığımız mirası azimle taşımaya; gazi ve şehitlerimizin uğruna can verdikleri bu güzel vatanımızı daha da büyütmeye devam edeceğiz.

Milletimizle beraber, Cumhuriyetimize ve demokrasimize sahip çıkmaya ve onları yüceltmeye devam edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti içeriden ve dışarıdan tüm engellemelere rağmen tek yürek halinde tarihi yükselişini sürdürdü ve sürdürmeye de devam edecektir.

Bu düşüncelerle, ebediyete uğurladığımız bu günde; büyük devlet adamı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımız uğruna fedakarca şehit olan kahramanlarımızı bir kez daha saygı, şükran ve rahmetle yad ediyorum.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :