Dolar : Alış : 5.3272 / Satış : 5.3368
Euro : Alış : 6.0935 / Satış : 6.1045
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG15°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 39612 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TEKİRDAĞ MEB GENÇLER,YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ YÜZME MÜSABAKALARINDA KUPA VE MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU !

15 Şubat 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»TEKİRDAĞ MEB GENÇLER,YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ YÜZME MÜSABAKALARINDA KUPA VE MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU !
TEKİRDAĞ MEB GENÇLER,YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ YÜZME MÜSABAKALARINDA KUPA VE MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU !

Tekirdağ Okullar arası MEB Yüzme Yarışları Tekirdağ Olimpik Yüzme Havuzunda 200 sporcunun katılımı ile 13-14 Şubat 2018 tarihleri arasında Tekirdağ Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleştirildi.

Yüzme Müsabakası ,Türkiye Yüzme Federasyonu Eğitim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Müsabaka Baş Hakemi  Ergun SAVAN yönetiminde  olmak üzere 20 kişi Tekirdağ Bölgesi İl Hakemi ve yeni hakem adaylarımızdan 15’i  tecrübe edinme amaçlı fahri olarak görevlendirilerek 2 gün boyunca sürdü.

2 gün boyunca süren Müsabaka programı 1.gün sabah seansında 50m Sırt,200m Kurbağalama ,100m Serbest ,4x100m Karışık Bayrak (Bayanlar,Erkekler) stilleri ile tamamlandı.

 öğleden sonra gerçekleştirilen seramoni de Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere silah arkadaşları ve ebediyete intikal etmiş aziz şehitler ve gaziler minnet ve şükranla anılarak 1 dakikalık saygı duruşunun ardından istiklal marşı okundu.

  Ardından 50m Kurbağalama,100m Kelebek,800m Serbest ve 200m Serbest,400m Karışık Bayrak,4×200 m Serbest Bayrak (Bayanlar,Erkekler) stilde 1.gün tamamlandı.

2.gün sabah seansında  50m Kelebek(Bayanlar,Erkekler) olarak start veren yarışlar akşam seansın da 400m Serbest (Bayanlar,Erkekler) kategorisi ile son bularak  gerçekleştirilen ödül ve kupa töreniyle noktalandı.

Gerçekleştirilen Kupa töreninde  sporculara madalya ve kupalar , Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Özel Spor Salonları ve Sicil Lisans  Şube Müdürü Adnan KUZU, Türkiye Yüzme Federasyonu Eğitim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Müsabaka Baş Hakemi  Ergun SAVAN,Tekirdağ Yüzme İl Temsilcisi Özcan ÇAKMAK,Tekirdağ Olimpik Yüzme Havuzu Tesis Amiri Harun GENÇ,Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Şefi Nuri IŞIK ,Okulların Beden Eğitimi Öğretmenleri,Antrenörler ve müsabakada görevli diğer hakemler tarafından takdim edildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :