Dolar : Alış : 5.3272 / Satış : 5.3368
Euro : Alış : 6.0935 / Satış : 6.1045
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG14°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 39612 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Sloganı Belli Oldu

13 Şubat 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Sloganı Belli Oldu
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Sloganı Belli Oldu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen ve sadece Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının katılımına açık olan `Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Sloganını Belirliyor’ slogan yarışmasının kazananı belli oldu.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Yrd. Doç. Dr. İpek Elif Atayman, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Behçet Atlı, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Recai Süvari, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürü Çiğdem Karip’ten oluşan seçici kurul değerlendirmeye aldığı başvurular içerisinden ilk 3’e giren isimleri açıkladı.

Buna göre birinci olan isim `Yaptığın iş ne olursa olsun, önceliğin güvenlik olsun’ sloganı ile Metin Özer olurken, `İşiniz’ Sağlığınız’ Güvenliğiniz’ Bizim için önemlisiniz’ sloganı ile Mehmet Hikmet Çiçek ikinci, `İş güvenliği hayatın emniyet kemeridir’ sloganı ile de Erkan Çiftçi üçüncü oldu. Finalistlere ödülleri 19 Şubat’ta düzenlenecek ödül töreninde takdim edilecek.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :