Dolar : Alış : 5.5775 / Satış : 5.5875
Euro : Alış : 6.1922 / Satış : 6.2033
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG28°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 43230 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Tekirdağ Anadolu Lisesi’nin 29. Dönem Mezuniyet Töreni Yapıldı

11 Haziran 2019
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Tekirdağ Anadolu Lisesi’nin 29. Dönem Mezuniyet Töreni Yapıldı
Tekirdağ Anadolu Lisesi’nin 29. Dönem Mezuniyet Töreni Yapıldı

Program açılışında konuşan okul müdürü Mehmet Solak Tekirdağ Anadolu Lisesi’nin 29. Dönem Mezuniyet Törenine hoş geldiniz.

Bu gecede heyecanımız,sevincimiz,gururumuz ortak.

Bir bitişin hüznünü, yarınların heyecanını tüm coşkusuyla,bir arada yaşadığımız bu anlamlı gecemizde, duygularımızı paylaşıp teşriflerinizden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

TAL’da mezuniyet geceleri bambaşka güzellikte bir tablodur.

Çünkü,TAL’m DÜN’ü VE YARIN’ı heyecan ve özlemle bir araya gelir.Şu an heyecan içindeki yeni mezunlarımızla eski mezunlarımızı, bu iki gurur tablosunu bir arada görmek bizler için paha biçilmez bir mutluluktur.

Geleneksel hale getirdiğimiz, mezuniyetlerinin 25. Yılında okulumuzda buluşan eski öğrencilerimizi bu gece de aramızda görmekten mutluluk duyduğumuzu ifade ediyor, bu özel geceyi güzel bir anıya dönüştürdükleri için kendilerine teşekkür ediyoruz.

TAL,tek sözcükten ibaret değildir. TAL diye yazılır vefa diye okunur,samimiyet diye okunur,öz güven diye okunur.

Vefanın,samimiyetin,özgüvenin en güzel örneğini hayata atılmış olan mezunlarımız özveriyle,daima sergilemekte.Onlar okullarına dört elle sarılmakta,bu ikinci yuvalarını gönüllerinin baş köşesine oturtmaktalar.

4 Mayıs Cumartesi günü düzenlediğimiz Dün ve Yarın TAL’da etkinliğimizde,çalışma hayatına atılmış mezunlarımız meslek seçimi konusunda karar aşamasında olan yolun başındaki gençlerimizle bilgi,görgü ve deneyimlerini aktardılar,paylaştılar.

Kendilerine kucak açan,kendilerini bilgi ve şefkatle donatan ikinci yuvalarına vefalarını tüm samimiyetleri ile gösterdiler.Bu, aidiyet duygusunun en somut ve en güzel bir örneğiydi.
O günde ve bu gecede yaşadığımız bu duygusal birliktelik, aynı zamanda Tekirdağ Anadolu Lisesinin kurumsal kimliğe sahip oluşunun da bir kanıtıdır.

Tekirdağ Anadolu Lisesi kurumsal bir yapıdır. Bu kurumsal kimlik onu köklü, sürekli, tutarlı, ısrarlı,her yerde görünür,fark edilir ve diri kılar.

Okulumuzun kurumsal kimliğinin oluşmasında öğrencilerimizin,velilerimizin,öğretmenlerimizin,çalışanlarımızın her birinin özveriyle katkıda bulunduğunu önemle vurgulamak isterim.dedi.

Mezuniyet gecesinde 2018 2019 yılında başarı derecesine girenlere hediye ve plaketler verildi.

Ahmet Söğütlü
Ebrar Burla Kezik
Begüm Güler

Ayıca emekli olan öğretmenler
Nejdet Ercan
Nigar Ercan
Canan Yerli
Almas Boran

Emeklilik plketleri takdim edildi.

Milli Eğitim müdür yardımcıları Fuat Asım Arvas ve İlhan Koçer ile şube müdürleri ve okul öğretmenler ile öğrenciler katıldılar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :