Dolar : Alış : 6.5465 / Satış : 6.5583
Euro : Alış : 7.4687 / Satış : 7.4822
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG30°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 38159 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TEKİRDAĞ AMATÖR FUTBOL SPOR KULÜPLERİNE NAKDİ YARDIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

13 Haziran 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»TEKİRDAĞ AMATÖR FUTBOL SPOR KULÜPLERİNE NAKDİ YARDIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
TEKİRDAĞ AMATÖR FUTBOL SPOR KULÜPLERİNE NAKDİ YARDIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Tekirdağ’da faaliyet gösteren 65 amatör spor kulübüne, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gönderilen 312 bin TL nakdi yardım törenle gerçekleştirildi.

Tekirdağ Valiliği Yeni Hizmet Binasında düzenlenen törene Tekirdağ Valisi Sayın Mehmet CEYLAN,Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Sayın Mustafa YEL,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hazan Kadir KARDAŞ,Spor Şube Müdürü Abdülkerim KASAP,Tekirdağ ASSFK Başkanı Sayın Mehmet KAYA amatör spor kulübü temsilcileri katıldı.

Törende konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hazan Kadir KARDAŞ “Değerli Başkanım değerli kulüp yetkilileri ve çok kıymetli basın mensupları Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 65 tane spor kulübüne nakdi yardım törenine hepiniz hoş geldiniz. İlimizde Amatör Spor Kulüplerine yapılacak olan nakdi yardımın hayırlara vesile olmasını diliyorum.’’dedi.
Tören sonunda sahneye gelen Tekirdağ Valisi Sayın Mehmet CEYLAN, 276 Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Sayın Mustafa YEL 312 bin liralık çeki Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet KAYA’ya teslim etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :