Dolar : Alış : 5.8826 / Satış : 5.8932
Euro : Alış : 6.6316 / Satış : 6.6436
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG29°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 42507 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

SÜLEYMANPAŞA YAYA ÜST GEÇİDİ AÇILDI

13 Haziran 2018
Ana Sayfa » SON DAKİKA»SÜLEYMANPAŞA YAYA ÜST GEÇİDİ AÇILDI
SÜLEYMANPAŞA YAYA ÜST GEÇİDİ AÇILDI

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesi yaylalı kent önünde daha önce defalarca trafik kazalarına sebep olan yerde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından çok gelişmiş bir üst geçit yapıldı.

Daha çok Namık Kemal Üniversites öğren cileri tarafından kullanılan yerde yıllar içinde çok sayıda kaza yaşandı. Yapılan bu üst geçit ile yaşanan ölümlü kazaların önüne geçilmesi planlanıyor.

Üst geçit açılış töreninde konuşan BŞB Gen. Sek. Yrd. M.eki Gürcün yaptığı konuşmada; üst geçit hakkında genel bilgiler verdi.
Maliyetinin 2 milyon tl civarında olduğunu kaydetti. Üst geçit sağ ve solunda trafik akış yönüne göre ekranlar konularak buradan duyurularında yapılacağı belirtildi.
ÜSt geçidin güvenliği 16 adet kamera ile sağlanacağı vurgulandı.
Asansörlü olarak yapılan üst geçit Süleymanpaşa’nın ilk asansörlü üst geçidi olma özelliğini taşıyor.
Asansörlü üst geçit öğrenciler dışında engelliler içinde çok kullanışlı olarak yapıldı.

Açılışa Tekirdağ Büyükşehir Bel. Başk. Kadir Albayrak, Gen. Sek. Oral Karakaya, Gen.Sek. Yrd. Fatih Ünsal, basın halkla ilişkiler daire başkanı Ahmet Poyraz, Etüd Proje Dairesi başkanı Bülent Doğan, Fen İşleri Dairesi başkanı Metin Pakdil, Ulaşım daire başkanı Erdin Eral, mahalle muhtarı Emin Dırak, Hüseyin Güneş, TESKİ Gn. Müd. Yrd. İ.Fevzi Ünal, MHP S.paşa ilçe başkanı Fatih İşcan, CHP il -ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :