Dolar : Alış : 4.7151 / Satış : 4.7236
Euro : Alış : 5.4667 / Satış : 5.4765
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG29°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 37382 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Süleymanpaşa Belediyesi Improved Columns Karma Resim Sergisi’ne ev sahipliği yaptı

19 Haziran 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Süleymanpaşa Belediyesi Improved Columns Karma Resim Sergisi’ne ev sahipliği yaptı
Süleymanpaşa Belediyesi Improved Columns Karma Resim Sergisi’ne ev sahipliği yaptı

Süleymanpaşa Belediyesi Tarihi Belediye Binası, Hilal Seven tarafından açılan Improved Columns Karma Resim Sergisi’ne ev sahipliği yaptı.

28 ESER SANATSEVERLERLE BULUŞTU

”Improved Columns” adı altında toplanan 28 retrospektif eserden oluşan sergide konuklar müzik dinletisi ile karşılanırken Hilal Seven, 2014 yılından beri Karga Mecmua, -40 Dergisi, Art Fanzin, Subcult Fanzin, Robonima Records ile gerçekleştirdiği eserleri sanatseverlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşadı.

SEVEN: “BAŞTA MÜZİK VE FELSEFE OLMAK ÜZERE FARKLI ŞEYLERDEN ESİNLENDİM”

Süleymanpaşa Belediyesinin katkıları ile gerçekleşen sergi hakkında açıklamalarda bulunan Seven; “Sergi açma fikri ‘Improved Column22 üzerinden ilerledi. Bu sergimde farklı iç dünyaları yansıtmaya çalıştım. Başta müzik ve felsefe olmak üzere farklı şeylerden esinlendim. Hayatımda yolunda gitmeyen şeyler beni besledi. Kimi zaman içe kapanıp yazıp çizdim. Kimi zamansa şarkı sözleri ve grup isimleri beni etkiledi.” dedi.

“LEİDENSCHAFT GRUBU OLARAK TEMMUZ AYI SONUNDA ALTERNATİF SAHNE’DE KONSER VERMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ”

Aynı zamanda Leidenscahft grubunda gitar ve vokal performansı ile de kariyerini devam ettiren Hilal Seven; “Çizmeye devam ediyorum. Beste yapmaya devam ediyorum. Süleymanpaşa Belediyesi Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nde Leidenschaft grubu olarak temmuz ayı sonunda yine bir konser vermeyi düşünüyoruz.” diye konuştu.

1 HAFTA BOYUNCA ZİYARETE AÇIK OLACAK

Öte yandan sanatseverler tarafından ilgi gören sergi Süleymanpaşa Belediyesi Tarihi Belediye Binası’nda bir hafta boyunca ziyarete açık olacak.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :