Dolar : Alış : 4.8365 / Satış : 4.8452
Euro : Alış : 5.6714 / Satış : 5.6816
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG31°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 37797 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi’nin 37. sayısı yayınlandı

13 Ekim 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi’nin 37. sayısı yayınlandı
Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi’nin 37. sayısı yayınlandı

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin aylık olarak hizmetlerinin yer aldığı Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi 37. sayısı ile raflardaki yerini aldı.

7500 adet basılan gazete Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Süleymanpaşa Belediyesi’nin tüm hizmet binalarında, tüm Mutlukent Çay Bahçeleri’nde, Süleymanpaşa Belediyesi’ne ait gençlik merkezlerinde, emzirme kabinlerinde, kitap duraklarında, Alışveriş Merkezlerinde, Tekirdağ’daki tüm resmi kurumlarda, kıraathanelerde, kafelerde ve tüm okullarda okuyucusu ile buluşuyor.

37. SAYIDA NELER VAR?

Bir önceki ay Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin hizmetlerinin yer aldığı Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi’nin 37. Sayısında Semetli Mahallesi’nde gerçekleştirilen Atatürk Heykeli ve meydan düzenlemesi açılışı, Serada Çiçekçilik projesi, her yaz gelenekselleşen Yazlık Sinema, Süleymanpaşa Belediyesi Yaz Kursları, spora verilen destekler ve daha birçok haber Süleymanpaşalıların takdirine sunuluyor.

SÜLEYMANPAŞA HABER 37 AYDIR BELEDİYE HİZMETLERİNİ HALKA ULAŞTIRIYOR

Ücretsiz olarak yayınlanan Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi 37 aydır Süleymanpaşa Belediyesi’nin hizmetlerini vatandaşlarla buluştururken 16 sayfalık birinci hamur kuşe kağıda basılan gazete, haberlerinden fotoğraflarına, tasarımından dağıtımına kadar her şeyi ile Süleymanpaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanıyor.

İNTERNET ÜZERİNDEN DE YAYINDA

Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi Tekirdağ’ın dört bir yanına ulaşmasının yanı sıra diğer ilçe ve illerdeki okuyucularına geçmiş sayıları ile birlikte https://www.suleymanpasa.bel.tr/belediye-haber linki aracılığı ile ulaşıyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :