Dolar : Alış : 4.7524 / Satış : 4.7609
Euro : Alış : 5.4833 / Satış : 5.4932
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG27°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 37435 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“Spss Uygulamalı İstatistik Atölye Çalışması” Sertifika Töreni

12 Ocak 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»“Spss Uygulamalı İstatistik Atölye Çalışması” Sertifika Töreni
“Spss Uygulamalı İstatistik Atölye Çalışması” Sertifika Töreni

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Trakya Kalkınma Ajansının imzaladığı protokole göre, İlçelerimizden katılan müdür yardımcılarına ve rehber öğretmenlere 8-12 Ocak 2018 tarihlerinde düzenlenen 30 saatlik SPSS Uygulamalı İstatistik Atölye Çalışması eğitimi tamamlandı.

İstatistik Atölye Çalışması sertifika töreni 12.01.2018 tarihinde, Ebru Nayim Fen Lisesi konferans salonunda yapıldı. Törende İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ersan Ulusan ,yaptığı konuşmada İlimizdeki Ölçme Değerlendirme çalışmalarının niteliğinin artırılması amacıyla Trakya Kalkınma Ajansıyla yapılan protokol kapsamında gerçekleştirilen kursun tamamlandığını ve ilçelerden gelerek kursa katılan öğretmenlerin aldıkları eğitimle Ölçme Değerlendirme Merkezinin çalışmalarına destek sağlayacaklarını ifade etti.

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Mahmut Şahin de eğitimde kalitenin artırılmasında, öğretmen eğitimlerinin önemli bir rol aldığını aktardı. Bu konudaki desteklerinin devam edeceğini ifade etti.

Törenin sonunda ölçme değerlendirme merkezi ekibine, ilçelerden katılan müdür yardımcılarına ve rehber öğretmenlere, sertifikaları İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin tarafından takdim edildi. Eğitimi veren Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Biyoistatistik Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr.Birol Topçu’ya ise İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan plaket takdim etti

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :