Dolar : Alış : 5.7710 / Satış : 5.7814
Euro : Alış : 6.6206 / Satış : 6.6326
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG20°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 39153 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ TREDAŞ,SAP IS-U PROJESİNİ HAYATA GEÇİRİYOR

17 Mayıs 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ TREDAŞ,SAP IS-U PROJESİNİ HAYATA GEÇİRİYOR
SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ TREDAŞ,SAP IS-U PROJESİNİ HAYATA GEÇİRİYOR

TREDAŞ uluslararası ölçekte kullanmakta olduğu SAP yazılımının, IS-U sistemine entegrasyonunu 2019 yıl ortasında tamamlamayı hedefliyor.
Trakya’da elektriği kaliteli, sürekli ve yeterli verme sorumluluğu ile çalışmalarını aralıksız sürdüren Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), elektrik dağıtım bölgesinde yer alan Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne illerinde elektrik hizmeti sağlarken, bölgede çok daha verimli, etkin ve hızlı şekilde hizmet verebilmek için üzerinde titizlikle çalışmaya başlayacağı yeni projesini açıkladı.
SAP IS-U projesinde halihazırda kullanılan SAP ERP sistemi ile IS-U sisteminin entegrasyonunu sağlamaya hazırlanan TREDAŞ, başlangıç toplantısını yaptı. Bu proje kapsamında, mevcuttaki tüm operasyonel süreçlerini ve iş akışlarını yeniden tanımlayan TREDAŞ, müşteri hizmetleri bütünleşik çözümlerini, sayaçtan, abone bağlantı sözleşmesine kadar tüm müşteri hizmetlerini daha efektif yönetebilir olacak.
Açılış toplantısında, IC İçtaş Enerji Dağıtım Regülasyon Direktörü Necati Ergin, “Yeni bir müsteri bilgi sistemine geçiş yapacağımız IS-U projesi TREDAŞ çalışanlarına ve müşterilerimize hayırlı olsun” dedi.
TREDAŞ Dağıtım Grup Direktörü Reşit Bilgili, “Projeyi uygulayacak ve proje süresince destek verecek mesai arkadaşlarıma olan güvenim ve inancım tamdır, TREDAŞ’ın yenilikçi, öncü ve sektörde rol model olmaya devam edeceği bu proje ile birlikte yeni bir adım daha atıyoruz” dedi.
Proje ile süreçleri mümkün olduğunca otomaktikleştirip, insan hata payını en aza indiriecekleri belirten Proje Yöneticisi,TREDAŞ IT Müdürü Yavuz Altınışık “Bu proje ile iş süreçlerimizi daha verimli hale getirip müsterimize daha kaliteli hizmet vereceğiz.” dedi.
TREDAŞ, projenin tamamlanması sonrasında, canlı hizmete geçmesiyle birlikte, operasyonel faaliyetlerde ve müşteri memnuniyetinde çok daha verimli, ölçülebilir ve entegre bir süreç yönetimine sahip olacak. TREDAŞ uluslararası ölçekte kullanmakta olduğu SAP yazılımının, IS-U sistemine entegrasyonunu 2019 yıl ortasında tamamlamayı hedefliyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :