...
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG28°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 43230 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ROMAN DERNEKLERİ FEDERASYONU KAHVALTIDA BULUŞTULAR

10 Şubat 2019
Ana Sayfa » SON DAKİKA»ROMAN DERNEKLERİ FEDERASYONU KAHVALTIDA BULUŞTULAR
ROMAN DERNEKLERİ FEDERASYONU KAHVALTIDA BULUŞTULAR

Tekirdağ Roman dernekleri federasyonu sahil özcanlar salonunda TBMM başkan v. Mustafa Şentop, Ak parti MYK üyesi Mustafa Yel ve Ak parti il başkanı Mülahim Kuru ile ilçelerde bulunan roman dernekleri başkanlarıyla kahvaltıda buluştu.
Tekirdağ Roman dernekleri federasyonu başkanı Göksel Fil tarafından davet edilen Saray Mustafa Karabacak, Muratlı Göksel Kaplan, Çerkezköy, Malkara Fatih Kurukel, Çorlu Burhan Kambur, S.paşa Süleyman Karatepe , Hayrabolu Hüseyin Zengin gibi roman dernekleri başkanları ilçelerinde yaşadıkları sıkıntılar ve bazı isteklerini yerel seçimler öncesi TBMM başkan v. Mustafa Şentop, Ak parti MYK üyesi Mustafa Yel ve Ak parti il başkanı Mülahim Kuru, Ak parti il başkan  yard. Kenan Akagündüz’e ilettiler.

Konuşma yapan TBMM başkan v. Mustafa Şentop, Ak parti MYK üyesi Mustafa Yel ve Ak parti il başkanı Mülahim Kuru haklı olan isteklerinizi en kısa zamanda yerine getirmeye yardımcı olacağız sözü verdiler.

Toplantı sonrasında daha önce seçimlerde bağımsız aday olan Erdem Karaman ile özel görüşen vekiller Ak partiye katılım rozeti taktılar.
Toplantı sonunda birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :