Dolar : Alış : 5.7478 / Satış : 5.7581
Euro : Alış : 6.3723 / Satış : 6.3838
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG29°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 43260 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MUSTAFA YEL’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI.

17 Mayıs 2019
Ana Sayfa » SON DAKİKA»MUSTAFA YEL’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI.
MUSTAFA YEL’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI.

“Bugün 19 Mayıs 1919’da temelleri atılan varoluş mücadelemizin 100. Yıldönümünü tüm milletimizle birlikte büyük bir onur, coşku ve heyecanla kutlamaktayız.

19 Mayıs Türk Milletinin geçmişten geleceğe uzanan tarihi yolculuğunda yeniden şahlanışının, kendisine vurulmak istenen esaret zincirlerini parçalayışının simgesidir. 19 Mayıs milli değerlerin yeşerdiği, kurtuluş ateşinin yakıldığı, bağımsızlığa, aydınlığa ve geleceğe olan inancın adıdır.

Gençlerimizin iyi yetişmesi, eğitim ve öğretim seviyelerinin yükselmesi, sportif ve sosyal alanlarda aktif olmaları için özellikle son yıllarda ürettiğimiz politikalar takdire şayandır. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize bu milleti daha huzurlu ve refah olarak teslim etmek için gece gündüz durmadan çalışıyoruz. Yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde ilimizin hem eğitimde yakaladığı başarı ivmesi hem de sportif anlamda kazandığı birbirinden anlamlı başarılar bizlerinde göğsünü kabartmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Kurtuluş Savaşı`nın tüm kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve saygıyla anıyor, tüm hemşerilerimin ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını gönülden kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :