Dolar : Alış : 4.8365 / Satış : 4.8452
Euro : Alış : 5.6714 / Satış : 5.6816
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG31°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 37797 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MARMAREREĞLİSİ’NDE DOĞALGAZ KULLANILMAYA BAŞLANDI…

13 Ekim 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»MARMAREREĞLİSİ’NDE DOĞALGAZ KULLANILMAYA BAŞLANDI…
MARMAREREĞLİSİ’NDE DOĞALGAZ KULLANILMAYA BAŞLANDI…

Marmaraereğlisi Belediyesi Büyükşehir İlçe Belediyesi olduktan sonra 2014-2019 yatırım programları arasında olan Doğalgaz Projesi yoğun ve planlı çalışmalar ile hayata geçti.

Konu ile ilgili olarak Başkan İbrahim Uyan;yıllarca sürecek olan gaz projesinin yoğun çalışmalar sayesinde, planlanan süreden çok daha kısa bir zamanda tamamladıklarını belirtti.

Bu önemli hizmetten son derece memnun olan vatandaşlar: “Hizmette sınır tanımayan ve hizmette kaliteye önem veren Başkanımız olduğu için çok şanslıyız. Başkanımız söz verdiği gibi Doğalgazı çok kısa zamanda ilçemize getirdi. Bizim için çok önemli olan bu hizmeti getiren Başkanımıza minettarız ”dedi.

Bilidiği üzere Marmarereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan bugüne kadar ilçede Kanalizasyon, elektrik ve su gibi birçok altyapı çalışmasında bulundu ve Marmaraereğlisi için bir milat olan doğalgaz projesinin vatandaşa sunulması ile birlikte hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Çordaş yetkililerinden alınan bilgilere göre 3000 abonelik ve proje onayı için başvuru yapılmış.Uyuyanla çalışan arasında ki fark bir kez daha görülüyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :