Dolar : Alış : 5.3633 / Satış : 5.3730
Euro : Alış : 6.0764 / Satış : 6.0873
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG9°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 39977 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MARMARA EREĞLİSİ İLÇESİNDE SPORTİF YETENEK TARAMASI 2. ETAP ÇALIŞMALARINDA ÖĞRENCİLERİN YÜKSEK PERFORMANSI DİKKAT ÇEKTİ.

09 Ağustos 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»MARMARA EREĞLİSİ İLÇESİNDE SPORTİF YETENEK TARAMASI 2. ETAP ÇALIŞMALARINDA ÖĞRENCİLERİN YÜKSEK PERFORMANSI DİKKAT ÇEKTİ.
MARMARA EREĞLİSİ İLÇESİNDE SPORTİF YETENEK TARAMASI 2. ETAP ÇALIŞMALARINDA ÖĞRENCİLERİN YÜKSEK PERFORMANSI DİKKAT ÇEKTİ.

Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi kapsamında tamamlanan 1. Etabın ardından tüm testlerin ortalamasında en yüksek performansı gösteren öğrenciler Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde 2. Etap çalışmalarında dikkatleri üzerinde topladılar.

Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde yapılan çalışmalarda ilk etapta toplam 5.770 3. Sınıf öğrencisine, Tekirdağ’ın 8 ilçesinde, alanlarında uzman ekiple yetenek taraması gerçekleştirilirken, yapılan tarama sonucunda başarılı olan 486 öğrenci 2. etap çalışmalarına katılmaya hak kazanırken İl ve ilçelerimizde 2 ay süresince özel eğitime tabi tutulacak olan gençlerimiz eğitim sonunda tekrardan tarama testinde yetenek ve performanslarını ortaya koyacaklar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :