Dolar : Alış : 5.5775 / Satış : 5.5875
Euro : Alış : 6.1922 / Satış : 6.2033
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG28°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 43230 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kaymakam Yurt Öğrenme Şenliği Açılısına Katıldı.

13 Haziran 2019
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Kaymakam Yurt Öğrenme Şenliği Açılısına Katıldı.
Kaymakam Yurt Öğrenme Şenliği Açılısına Katıldı.

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlükleri bünyesinde açılan kurslarda yapılan çalışmaların, etkinliklerin ve ürünlerin sergilendiği Öğrenme Şenliği’nin açılışı, Kaymakam YURT’un Katılımıyla yapıldı.

Öğrenme Şenliğinin açılışına Vali Aziz Yıldırım ve Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt’ un yanı sıra İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, İl Jandarma Komutanı Albay Şahin Karakaş, İl Protokol üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, İlçe Halk Eğitim Merkezi yetkilileri ve kursiyerler katıldı.

Programda açılış konuşması İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan tarafından yapıldı.

Kursiyerlerimiz Halk Eğitim Merkezlerimizin açmış olduğu kurslara devam ederek hem kültür, sanat eğitimleriyle vakitlerini iyi değerlendiriyorlar, hem de iş edindirmeye yönelik kurslarımızla kendilerine bir işyeri açmak, ailelerine, kendilerine gelir getirici meslekler edinmek imkânına kavuşmuş oluyorlar.

Konuşmaların ardından Halk Eğitim Merkezlerinde açılan okuma yazma kursu ve yabancılara Türkçe öğretimi kursuna katılanların sertifikaları Kaymakam YURT ve protokol üyeleri tarafından verildi.

Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü müzik grubu ve Süleymanpaşa Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Ekipleri birer gösteri sundular.

Açılış ; Vali Aziz YILDIRIM ve Kaymakam Arslan YURT ‘un yanısıra beraberindekilerin açılış kurdelesini kesmesi ve şenlik alanını gezmesi ile son buldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :