...
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG31°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 42581 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KADRİYE NAZİF GÖLGE Ç.P.A. LİSESİ KARİYER GÜNLERİNİN AÇILIŞI SOYKIRLI TARAFINDAN YAPILDI.

16 Nisan 2019
Ana Sayfa » SON DAKİKA»KADRİYE NAZİF GÖLGE Ç.P.A. LİSESİ KARİYER GÜNLERİNİN AÇILIŞI SOYKIRLI TARAFINDAN YAPILDI.
KADRİYE NAZİF GÖLGE Ç.P.A. LİSESİ KARİYER GÜNLERİNİN AÇILIŞI SOYKIRLI TARAFINDAN YAPILDI.

Kadriye Nazif Gölge Çok Programlı Anadolu Lisesinin 15-19 Nisan tarihleri arasında düzenlediği “Kariyer Günleri” etkinliklerinin açılış konukları Optisyen Mustafa Can Toktamış ve Tekirdağımızda her alandaki örnek kariyeri ile kendisini tanıdığımız İl Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Zafer Soykırlı oldular.

Kariyer Günleri Etkinliği açılışında konuşan ve öğrencilere ilham veren Optisyen Mustafa Can Toktamış’ ın konuşmaları genç öğrencilerin beğenisini aldı.

Çalışma hayatı, sağlık, spor, sanat, televizyon programı ve yeşilay gibi birçok alandaki başarıları ile yakinen tanıdığımız İl Sağlık Müdür Yardımcısı Zafer Soykırlı’ nın “Kariyer” ile ilgili yapmış olduğu yaklaşık bir saatlik sunumunu, Kadriye Nazif Gölge öğrencileri soluksuz ve büyük bir beğeniyle izledi. Zaman zaman sahneye aldığı öğrenciler ile kurduğu olumlu diyalogları ile öğrenciler ve tüm izleyenler üzerinde büyük bir hayranlık uyandıran Soykırlı, izleyenlerden sık sık alkış aldı. İçten ve samimi sunumuyla yaşanmışlıklarını en güzel şeklilde öğrencilerle paylaşan Soykırlı’ nın başarı hikayeleri öğrencilerin çok ilgisini çekti. Tekirdağımız ve ülkemiz adına almış olduğu bazı ödüllerin de sergilediği Soykırlı’ nın sunumu, öğrencilerin gönlüne taht kurdu ve onlara hayatlarının ileriki dönemleri için unutamayacakları bir rol model oluşturdu.

Sunum sonrasında M.Can Toktamış ve Zafer Soykırlı’ ya çiçek takdim eden Kadriye Nazif Gölge Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Büşra Ertekin “Kariyer Günleri” Etkinliğimizin açılışına katılan M.Can Toktamış ve İl Sağlık Müdür Yardımcısı Zafer Soykırlı’ ya çok teşekkür ediyorum. Özellikle Zafer Müdürümüze yoğun iş temposuna rağmen bizleri kırmayarak Kariyer Günlerimizin açılışını yapması dolayısıyla kendisine şükranlarımı sunuyorum. Ancak kendisi bu gün Kariyer açısından çıtayı çok fazla yükseltti. Zafer Müdürümüzün başarılı olduğunu biliyordum ama bu kadarını ben be tahmin edemezdim. Kendileri öğrencilerimize çok iyi bir örnek oldular. Çalışarak ve iyi niyetle her daim başarılı olunabileceğini en iyi şekilde öğrencerimize göstermiş oldular” dedi.

İl Sağlık Müdür Yardımcısı Zafer Soykırlı konuşmaları esnasında ” Sevgili arkadaşlarım, değerli kardeşlerim, ne yaparsanız, hangi işi yaparsanız, severek yapın ve yaptığınız işin en iyisi olun. Mevkilerin, makamların gelip geçici olduğunu, aslolan ve geriye kalan tek şeyin kişilikleriniz olduğunu hiç bir zaman unutmayın. İyiniyet, azim, istek ve çaba ile başaramayacağınız hiçbirşey yok. Yeterki kendinize inanın, kendinize güvenin, çok isteyin ve çok çalışın” dedi.

Sunum sonrasında toplu fotoğraf çekimi ile “Kariyer Günü” etkinliğinin açılışı sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :