...
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG23°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 42147 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Jülide SarıeroğluTekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti

15 Mart 2019
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Jülide SarıeroğluTekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti
Jülide SarıeroğluTekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Jülide SarıeroğluTekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ile görüştü. Gerçekleşen görüşmeye Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül, Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Mülahim Kuru, Ak Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, Ak Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel de katıldılar.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nın yapmış olduğu projelere dair bilgiler ile ‘İstihdam Seferberliği 2019’ programı kapsamında oda tarafından yürütülen çalışmalar hakkında da Sarıeroğlu’nabilgi aktardı. Gündeme ilişkin konuların da görüşülmesinin ardından Sarıeroğlu odamızdan ayrıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :