Dolar : Alış : 5.5775 / Satış : 5.5875
Euro : Alış : 6.1922 / Satış : 6.2033
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG28°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 43230 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İyi Parti Heyeti Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti

21 Mart 2019
Ana Sayfa » SON DAKİKA»İyi Parti Heyeti Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti
İyi Parti Heyeti Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 2019 Mart ayı olağan meclis toplantısı ve Müşterek Meclis Komiteleri Toplantısı, Meclis Başkanı Hakan Şık başkanlığında, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Disiplin Kurulu Başkanı ve Komite Başkanları ve üyelerinin katılımıyla Tekirdağ TSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Gerçekleşen olağan meclis ve müşterek meslek komiteleri toplantısınaİyi Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı, İyi Parti İl ve İlçe Başkanlığı yetkilileri ile İyi Parti Meclis Üyesi Adayları katıldı.
Meclis Başkanı Hakan Şık, İyi Parti heyetinin yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirdi ve İyi Parti heyetine Tekirdağ TSO Meclisi adına teşekkür ederek, yerel seçim çalışmalarında başarılar diledi.
Toplantıda İyi Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı yaptığı konuşmasında Meclis Üyesi Adaylarını tanıtarak parti olarak yürüttükleri çalışmalardan bahsederek, Meclis Başkanı Hakan Şık ve Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay’a teşekkür etti.
Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’da İyi Parti Heyetinin yapmış olduğu ziyaret ve bilgilendirmelerinden dolayı heyete teşekkür ederek seçimlerde başarılar diledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :