...
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG23°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 42198 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İl Emniyet Müdürü Aydın’dan TSO ya Hayırlı Olsun Ziyareti

17 Nisan 2018
Ana Sayfa » SON DAKİKA»İl Emniyet Müdürü Aydın’dan TSO ya Hayırlı Olsun Ziyareti
İl Emniyet Müdürü Aydın’dan TSO ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ve beraberindeki İl Emniyet Müdür Yardımcıları Serkan Üstün, İsmail Soyseven ve Şube Müdürü Metin İlter ile Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Başkan Yardımcıları Göksel Karaevli ve Cemil Koçaş, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Muzaffer Destereci ile Yılmaz Emer katıldılar.
Tekirdağ TSO organ seçimleri neticesinde yeniden başkanlığa seçilen Cengiz Günay’ı tebrik eden ve hayırlı olsun dileklerini ileten Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, “Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah. ”dedi ve geçtiğimiz günlerde kutlanan Polis Haftası etkinliklerinde Tekirdağ TSO olarak Emniyet Müdürlüğü’ne hibe edilen araç vesilesiyle Başkan Günay’a teşekkür plaketi takdim etti.
Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirterek, “Sayın Müdürümüzü kurumumuzda ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifade ediyor, şahsım ve kurumum adına hoş geldiniz diyorum. Tekirdağ TSO olarak seçimlerimiz sonrasında görev dağılımlarını da bitirdik ve artık bundan sonraki süreçte çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyor olacağız. Ayrıca seçim günü, seçimlerimizin huzurlu ve güvenli ortamda gerçekleşmesi adına tüm gün boyunca görev yapan emniyet mensuplarımıza Müdürümüz Mustafa Aydın nezdinde bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :