...
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG23°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 42198 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İBRAHİM UYAN DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

08 Aralık 2018
Ana Sayfa » SON DAKİKA»İBRAHİM UYAN DAN GÖVDE GÖSTERİSİ
İBRAHİM UYAN DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

Belediye Başkan adayı İbrahim Uyan adaylık açıklamasını parti binası önünde görkemli bir kalabalığın katılımıyla yaptı.
Yapılan yazılı açıklamada;
Başkan İbrahim Uyan açıklamasInda Marmaraereğlisi’ni birlikte geleceğe taşıyacağız. #SevdamızMarmaraereğlisi diyerek halkımıza hizmet adına yola çıktığımız yeni dönem ile ilgili adaylık açıklamama katılan tüm vatandaşlarımıza teşkekkür ederim. Birlikte Marmaraereğlisi ilçemizi tarih turizm ve öğrenci kenti yapacağız. İlk günkü heyacanımızla durmadan halkımıza hizmet için çalışacak çevre ve insan sağlını korumaya devam edecek ilçemizi nefes alan bir kent olarak gelecek nesillere güvenle taşıyacağız.” dedi.
Başkan adayımız İbrahim Uyan’ın 5 doneminde birlikte daha yaşanabilir bir Marmaraereğlisi için projelerle geldiğini belirterek partimizin tüm kademelerinde görev yapan herkese teşekkür etti.
CHP Tekirdağ Milletvekilimiz İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ve CHP İlçe Başkanımız Mehmet Ali İşıkgör, 5 doneme emin
adımlarla ilerlediğimiz bugünde adaylık açıklamamız sonrası destek ziyaretinde bulundular. Birlikte yine yeniden 12-0 a doğru emin adımlarla ilerliyoruz.dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :