Dolar : Alış : 5.4819 / Satış : 5.4918
Euro : Alış : 6.2174 / Satış : 6.2286
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG18°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 39463 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Günay, “Artık ekonomiye, reformlara odaklanarak geleceğin büyük Türkiye’sini inşa zamanıdır”

12 Temmuz 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Günay, “Artık ekonomiye, reformlara odaklanarak geleceğin büyük Türkiye’sini inşa zamanıdır”
Günay, “Artık ekonomiye, reformlara odaklanarak geleceğin büyük Türkiye’sini inşa zamanıdır”

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk kabinesini kutladı ve başarılar diledi.
Günay mesajında şu görüşlere yer verdi: “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde iş dünyası kökenli ve icracı isimlerden oluşan yeni hükümetimizle büyük Türkiye’nin inşası başlayacaktır. Milletin iradesiyle kabul edilen Cumhurbaşkanlığı yönetim sisteminin fiilen başlaması ülkemizdeki istikrarı ve güveni daha da güçlendirecektir.
Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından açıklanan yeni kabinenin önümüzdeki bu yeni döneme uygun şekilde icracı isimlerden oluşmuş olduğunu memnuniyetle öğrendik. Özellikle iş dünyamızdan kişilerin hükümette yer almasını çok önemli görüyoruz. Yeni Ticaret Bakanımızın TOBB camiasından çıkmasından ayrıca gurur ve mutluluk duyduk. TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Ruhsar Pekcan, iş dünyasının içinde yetişmiş, üst düzey yöneticilik yapmış, ekonomiyi yakından bilen, çok kıymetli bir iş kadınıdır. İş dünyamızın temsiliyeti karar alma süreçlerini hızlandıracak ve yapısal reformların hayata geçirilmesini sağlayacaktır.
Tekirdağ iş dünyası olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ve çok değerli isimlerin yer aldığı yeni kabinesiyle Türkiye’nin yeni bir sıçrama gerçekleştireceğine ve 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyeceğine inanıyoruz. Artık ekonomiye, reformlara odaklanarak geleceğin büyük Türkiye’sini inşa zamanıdır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında kurulan yeni hükümetimizi kutluyor, tüm bakanlarımıza görevlerinde başarılar diliyoruz.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :