...
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG8°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 40894 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ersan ULUSAN Marmaraereğlisi İlçesine Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi

11 Temmuz 2018
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Ersan ULUSAN Marmaraereğlisi İlçesine Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi
Ersan ULUSAN Marmaraereğlisi İlçesine Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi

İl Milli Eğitim Müdür Ersan ULUSAN, Marmaraereğlisi İlçe ziyareti kapsamından ilk önce Marmarereğlisi Opet Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Ziyaret esnasında E-Kantin Projesi ile ilgili okul yöneticilerinden ve okul aile birliği başkanından bilgi aldı.

Ardından sırasıyla; Marmaraereğlisi Süleyman Turgut Kırali Ortaokulu ve Sultanköy Ortaokulu Tercih ve Danışma Komisyonlarını ziyaret etti.  Tercih komisyonunda görevli öğretmen ve yöneticilerle bilgi alış verişinde bulundu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Sultanköy Ortaokulu’na tahsis edilecek halı saha da incelemelerde bulundu.

Sutanköy Mahallesine yapılacak olan ortaokulun arsasını yerinde inceledi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Adil ÖZER’den bilgi aldı.

 Marmaraereğlisi İlçesinde bulunan Opet Tesislerini ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret ederek Marmaraereğlisi Kaymakamı Sıdkı ZEHİN ile birlikte ilçenin eğitim durumu ile ilgili istişarede bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Ersan ULUSAN’a İl Milli Eğitim Şube Müdürü Suat AYDIN, Marmaraereğlisi İlçe Milli Eğitim Müdürü Adil ÖZER, Marmaraereğlisi İlçe Milli Eğitim Sube Müdürleri Şener ÖZBEN ve Serdar GÜNDÜZ eşlik etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :