Dolar : Alış : 5.7710 / Satış : 5.7814
Euro : Alış : 6.6206 / Satış : 6.6326
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG20°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 39153 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

DT.AYŞE DOĞAN; “19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI” NEDENİYLE BİR MESAJ YAYINLADI.

17 Mayıs 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»DT.AYŞE DOĞAN; “19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI” NEDENİYLE BİR MESAJ YAYINLADI.
DT.AYŞE DOĞAN; “19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI” NEDENİYLE BİR MESAJ YAYINLADI.

TEKİRDAĞ AK PARTİ MİLLETVEKİLİ DT.AYŞE DOĞAN; “19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI” NEDENİYLE BİR MESAJ YAYINLADI.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün, istiklal mücadelemizin meşalesini tutuşturmak için Samsun’a ayak bastığı 19 Mayıs günü, milli hafızamız için çok önemli bir gündür. İstiklal mücadelemizin sembol günü olan bu günün, istikbalimizin sembolü olan gençlerimize armağan edilmesi, gençlik ve spor bayramı olarak ilan edilmesi de son derece anlamlıdır.
Bir millet, özüne sahip çıkan, tarihini bilen ve benimseyen, geçmişi, kültürü, örf ve adetlerini gelecek nesillere aktarmayı başarabiliyorsa millettir. İşte gençlik, milletlerin devamı, yarınlara teminatıdır. Ülkemiz için değerlendirilmesi gereken büyük bir fırsat olan genç nüfusumuz, geleceğimizin en önemli teminat ve güvencesidir.
19 Mayıs, gençliğe armağan edilmiş bir bayramdır. Çünkü gençlik, gelecektir. Gençlerine değer veren, onları en iyi şekilde yetiştirerek, yarınlara hazırlayan milletler, geleceğe de güvenle bakabilirler. Biz gençliğimize güveniyoruz. Onların da kendilerine inanmalarını ve güvenmelerini istiyoruz. Dinimize, gelenek ve göreneklerine bağlı, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkacak gençliğimiz; çok değerli bir mirasın gelecekteki emanetçileri olarak taşıdıkları sorumluluğun bilincinde olmak durumundadırlar. Toplum olarak da millet olarak da gençliğe daha fazla güvenmemiz ve inanmamız, kişisel gelişimleri için özellikle de aileleri olarak daha fazla moral desteği vermemiz gerekmektedir. Aynı zamanda, hızla gelişen çağ ve teknolojide, gençliğe sahip çıkmalı ve onları bu baş döndürücü gelişmelerin zararlarından korumalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyor, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin 19 Mayıs ATATÜRK’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :