...
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG29°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 42507 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

DOĞA KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ GAZETECİLİĞİ KONUŞTU

10 Ocak 2019
Ana Sayfa » SON DAKİKA»DOĞA KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ GAZETECİLİĞİ KONUŞTU
DOĞA KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ GAZETECİLİĞİ KONUŞTU

Tekirdağ Süleymanpaşa Özel Doğa Koleji öğrencileri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla düzenledikleri programla gazetecilik hakkında bilgiler aldılar.
Okul konferans salonunda yapılan söyleşide Tekirdağ Yeni Haber Gazetesi Koordinatörü Ersin Bilmeç ve HaberTrak gazetesi muhabiri Timuçin Çınar öğrencilerle gazetecilik mesleğini konuştular.

Doğa Koleji İngilizce öğretmeni Didem Ulu, Beden eğitimi öğretmenleri Sertaç Aksoy, Hakan Gamtüre tarafından organize edilen programda, Doğa Koleji okul meclisi üyeleri Naksidin Ayben Atkın, Şevket Cicioğlu, Cevdet Cicioğlu,Aybina Adıgüzel, Umut Bölükbaş, Burak İkinci, Ozan Şimşek tarafından sorulan sorulara cevaplar veren gazeteciler konferans salonunu dolduran okul öğrencilere gazetecilik hakkında bilgiler verdiler.

Mesleğin tanımı, zorlukları ve güzelliklerinin ele alındığı söyleşide konferans salonunu dolduran öğrencilerden de sorular alan Tekirdağ Yeni Haber Gazetesi Koordinatörü Ersin Bilmeç ve HaberTrak gazetesi muhabiri Timuçin Çınar gazetecilik hakkında içtenlikle cevaplar verdiler.

Konferans salonunda yapılan söyleşide kahkahaların havada uçuşmasına sebep olan ilginç anlar da yaşanırken hem eğlendirmek hem de bilgilendirmenin önemine değinildi.

Yaklaşık bir saat süren söyleşi de Tekirdağ Yeni Haber Gazetesi Koordinatörü Ersin Bilmeç ve HaberTrak Gazetesi Muhabiri Timuçin Çınar’ın verdikleri bilgiler eşliğinde gazetecilik hakkında fikirleri oluşan bazı öğrenciler mesleğe şimdiden sıcak baktıklarını söylediler.

Söyleşi hep beraber çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :