Dolar : Alış : 5.4392 / Satış : 5.4490
Euro : Alış : 6.2032 / Satış : 6.2143
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG12°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 41359 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP SÜLEYMANPAŞA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ YAPILDI

12 Ağustos 2018
Ana Sayfa » SON DAKİKA»CHP SÜLEYMANPAŞA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ YAPILDI
CHP SÜLEYMANPAŞA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ YAPILDI

Tekirdağ Süleymanpaşa CHP ilçe başkanlığınca 24 Haziran seçimlerinin değerlendirilmesi danışma meclisi toplantısı Özdemirler salonda yapıldı.
Toplantı öncesi divan için Ali ışıkgör, Sezai Tali ve Nesrin Cabbar seçildiler. Divan seçilmesi sonrası ilçe yönetim kurulu adına Aycan Gündüz, Hüseyin Tamer Erkan faaliyetleri slayt eşliğinde anlattılar.

Toplantının ilk bölümünde delegeler seçimlerde yaşadıkları aksaklıkları dile getirdiler. Daha sonra eski il başkanlarından Aydın Kurban, eski milletvekili Av. Mehmet Nuri Saygun, milletvekilli İlhami Özcan Aygun, Candan Yüceer, mv. adayı Gülfer Ümit, il başkanı Recep Ökten, madeni eşya sanatkarlar odası eski başkanı Hüseyin Uysal, S.paşa bel. Başk. V. Berkay Çakır, Bşb başkanı Kadir Albayrak birer konuşma yaptılar.

Konuşmalar sonrası toplantıyı tertipleyen ilçe başkanı İlker Yağcıoğlu, 24 haziran seçimleri öncesi seçimler öncesi ve sonrası yapılan çalışmaları ayrıntılarıyla anlattı.
Son günlerde gündemde olan CHP de değişim ile ilgili Tekirdağ delegeleri durumunu aktardı.
Çalışmalar içinde CHP genel başkan yardımcılığı ve ekonomik işlerinde sorumlu başkan yardımcısı parti sözcüsü Faik Öztrak’a teşekkür etti.
Birlik beraberlik içinde olunmasını 31 Mat 2019 tarihinde yapılması planlanan yerel seçimlerde başarılı olmak için herkesin parti de görev almasını istedi.

İlçe danışma meclisine Çorlu belediye başkanı Ahmet Sarıkurt, il eski başkanı Burhan Karaevli ve Münür Karaevli de katıldılar.


Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :