Dolar : Alış : 5.7444 / Satış : 5.7547
Euro : Alış : 6.5409 / Satış : 6.5526
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG31°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 42581 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP Heyeti Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti

21 Mart 2019
Ana Sayfa » SON DAKİKA»CHP Heyeti Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti
CHP Heyeti Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 2019 Mart ayı olağan meclis toplantısı ve Müşterek Meclis Komiteleri Toplantısı, Meclis Başkanı Hakan Şık başkanlığında, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Disiplin Kurulu Başkanı ve Komite Başkanları ve üyelerinin katılımıyla Tekirdağ TSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Gerçekleşen olağan meclis ve müşterek meslek komiteleri toplantısına CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili MünürKaraevli, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, CHP İl ve İlçe yöneticileri ile Meclis Üyesi Adayları katıldı.
Meclis Başkanı Hakan Şık, CHP heyetine ziyaretlerinden dolayı Tekirdağ TSO Meclis Divanı adına teşekkür etti, yaklaşan yerel seçimlerin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.
Toplantıda sırasıyla Tekirdağ Milletvekilleri Faik Öztrak ve İlhami Özcan Aygun ve son olarak Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, CHP olarak yürütülen seçim çalışmaları ve projelere dair Tekirdağ TSO Meclis ve Komite Üyeleri’ne bilgi verdiler.
Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, CHP Heyetine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür etti ve yaklaşan yerel seçimlerde başarılar diledi. Konuşmaların ardından CHP Heyeti odamızdan ayrıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :