...
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG28°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 43214 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Candan Yüceer’in Kurban Bayramı Mesajı

12 Ağustos 2019
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Candan Yüceer’in Kurban Bayramı Mesajı
Candan Yüceer’in Kurban Bayramı Mesajı

CHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ CANDAN YÜCEER’İN BAYRAM MESAJI
CHP Tekirdağ milletvekili Candan Yüceer Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kurban Bayramına ilişkin bir mesaj yayınlayan Candan Yüceer, “Özünde dayanışma ve hoşgörü olan Kurban Bayramı da toplumsal kucaklaşmanın, sevginin, dostluğun ortak sembolüdür” dedi. Mesajında sevgi ve hoşgörünün altını çizen Yüceer, “Bizleri bir arada tutan manevi zenginliğimiz bayramlarımız toplumsal birlik ve barışımızın en güzel yansımasıdır. Dayanışma ve ortaklaşmanın sembolü olan Kurban Bayramı da sevgi, dostluk ve kardeşliğin vücut bulduğu mübarek günlerdir.” dedi. Bu değerleri yoğun olarak yaşadığımız Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içinde olduğunu ifade etti.

Kurban Bayramını türlü zorluklar içinde karşıladığımıza değinen Yüceer, “Ne yazık ki bu yıl kurban bayramını hem bölgesel karışıklıklar hem de ekonomik zorluklar içerisinde karşılıyoruz.” dedi. CHP’li Yüceer, “Maalesef barış ve dayanışma içinde kutlamamız gereken bir bayrama daha bölgemizde yaşanan savaşın, ağırlaşan yoksulluğun ve her alana sirayet eden adaletsizliklerin gölgesi altında giriyoruz. “ dedi
Mesajında bayramın yaşanan tüm zorlukların son bulduğu bir bayram olması temennisinde bulunan Yüceer, “Bu bayramda da dünyada ve ülkemizde yaşanan acıların son bulduğu, işsizliğin, yoksulluğun, baskıların ve yasakların olmadığı, demokrasiyi, adaleti ve barışı büyüten bir ülke ve dünya özlemimizi bir kez daha yineliyorum. ” dedi.
Yüceer mesajına vatandaşların bayramına kutlayarak son verirken, “Bayramın, tasada ve kıvançta ortak olan, her derdi beraberce paylaşmayı ve aşmayı bilen ulusumuza huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Tüm Tekirdağlı hemşerilerimin ve ulusumuzun Kurban Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :