Dolar : Alış : 5.8253 / Satış : 5.8358
Euro : Alış : 6.5519 / Satış : 6.5637
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG15°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 41732 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bisanthe Uluslararası Kadın Ressamlar Çalıştayı başlıyor

14 Eylül 2018
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Bisanthe Uluslararası Kadın Ressamlar Çalıştayı başlıyor
Bisanthe Uluslararası Kadın Ressamlar Çalıştayı başlıyor

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Bisanthe markası ile yeni bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. 15-23 Eylül tarihleri arasında Uluslararası Kadın Ressamlar Çalıştayı Kumbağ Sanat Galerisi’nde başlıyor.

8 ÜLKEDEN 10 RESSAM ESERLERİNİ TEKİRDAĞ İÇİN YAPACAK

Namık Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Mahpeykar Yönsel’in küratörlüğünde gerçekleşecek çalıştayda Arnavutluk’tan Shkurta Haxhıu, Ukrayna’dan Snegana Melnyk ve Kata Rudakova, İtalya’dan Anita Monoscalco, Makedonya’dan Gordana Vincic, Hindistan’dan Suchismita Sahoo, Bulgaristan’dan Lora Yaneva ve Rusya’dan Anastasia Polozova eserlerini Tekirdağ için yapacak.

TÜLİN ONAT ONUR KONUĞU OLARAK ÇALIŞTAYA KATILACAK

Dünyanın dört bir yanından ressamların katılacağı Bisanthe Uluslararası Kadın Ressamlar Çalıştayının onur konuğu ise Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde de birçok resim sergisi açarak ülke tanıtımına önemli katkıları olan ünlü Türk ressam Tülin Onat olacak.

ÇALIŞTAY SERGİ İLE SON BULACAK

Çalıştayın tamamlanmasının ardından tüm eserler gerçekleştirilecek sergi ile sanatsever Süleymanpaşalıların beğenisine sunulacak.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :