Dolar : Alış : 5.7710 / Satış : 5.7814
Euro : Alış : 6.6206 / Satış : 6.6326
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG20°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 39140 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Baysan “Kudüs Tüm Dinlerin Kutsal Merkezidir”

07 Aralık 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Baysan “Kudüs Tüm Dinlerin Kutsal Merkezidir”
Baysan “Kudüs Tüm Dinlerin Kutsal Merkezidir”

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımasının ardından konuyla ilgili açıklamada bulundu.
Kudüs’ün tüm dinlerin kutsal merkezi olduğunu hatırlatan Başkan Baysan açıklamasında şu sözlere yer verdi:
“ABD Başkanı Donald Trump’ın semavi dinlerin kutsal şehri olan Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıması asla kabul edilemez tehlikeli bir davranıştır.
ABD’nin bu emperyalist davranışı dünya barışını tehdit etmekle kalmamış; Müslümanlar, Museviler ve Hıristiyanların kutsal şehri olan Kudüs’ü ve Dünya’yı kendi heves ve çıkarları için araç ve amaç olarak kullanmaktan geri kalmayacaklarını ortaya koymuştur.
Bu davranış ile Ortadoğu üzerinde oyun oynamaktan asla vazgeçmeyeceklerini açıkça ortaya koyan ABD Başkanı Donald Trump şunu asla unutmamalıdır ki; uyguladıkları yanlış politikalar elbette kendileri ve ülkeleri içinde kaçınılmaz sonuçlar ortaya koyacaktır.
Yüce Türk Milletinin bir ferdi, sevgi ve hoşgörü dini olan İslam Dininin bir mensubu olarak ABD Başkanı Donald Trump başta olmak üzere bu kararda imzası olan herkesi esefle kınıyor, Filistinli kardeşlerimizin yanında olduğumuzu ifade ediyorum.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :