Dolar : Alış : 4.8365 / Satış : 4.8452
Euro : Alış : 5.6714 / Satış : 5.6816
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG31°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 37797 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BASKETBOL ADAY HAKEMLİK KURSU İLİMİZ VE ÇORLU İLÇEMİZ DE 45 ADAY HAKEMİN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

01 Aralık 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SPOR»BASKETBOL ADAY HAKEMLİK KURSU İLİMİZ VE ÇORLU İLÇEMİZ DE 45 ADAY HAKEMİN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
BASKETBOL ADAY HAKEMLİK KURSU İLİMİZ VE ÇORLU İLÇEMİZ DE 45 ADAY HAKEMİN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

27-30 Kasım 2017  tarihleri arasında İlimizde ve Çorlu ilçemizde  Basketbol Aday Hakemlik Kursuna 29 kişi  Saha Aday Hakemi, 16 kişi Masa Görevlisi Hakemi olmak üzere toplam 45 kişi katılım sağladı.

İlimizdeki Basketbol Aday Hakemlik Kursu ASFK  toplantı salonunda,Çorlu İlçemizdeki Basketbol Aday Hakemlik Kursu da Çorlu Gençlik Merkezinde Türkiye Basketbol Federasyonu Merkez Hakem Komitesi Eğitim Koordinatör yardımcısı aynı zamanda bölge Eğitmeni olan Şükrü KOŞAR tarafından yapıldı.

Basketbol Aday Hakemlik Kursu süresince ev sahipliğini  yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü şube müdürlerinden Spor Şube Müdürü Abdülkerim KASAP ve Sicil-Lisans Şube Müdürü Adnan KUZU Basketbol Aday Hakemlik Kursu’nun 3.gününde ziyaret gerçekleştirdiler.

Gerçekleştirdikleri ziyarette Basketbol Aday Hakemlik Kursuna katılan tüm adaylar’a başarılar dilediler.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Tekirdağ İl Temsilcisi Melih ERGENE Spordan desteklerini esirgemeyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hazan Kadir KARDAŞ’a , Spor Şube Müdürü Abdülkerim KASAP ve Sicil-Lisans Şube Müdürü Adnan KUZU’ya Türkiye Basketbol Federasyonu adına Tekirdağ İl Temsilciliği olarak sonsuz teşekkürlerini sundu.

TBF Hakem Eğitmeni Şükrü KOŞAR tarafından gerçekleştirilen ve  Kurs sonunda başarılı olacak adaylar yeni sezonda  Tekirdağ’da  yapılacak basketbol müsabakalarında hakem olarak görev alacak.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :