Dolar : Alış : 4.7524 / Satış : 4.7609
Euro : Alış : 5.4833 / Satış : 5.4932
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG27°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 37435 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Eşkinat Tekirdağ Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın Genel Kuruluna katıldı

13 Ocak 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Başkan Eşkinat Tekirdağ Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın Genel Kuruluna katıldı
Başkan Eşkinat Tekirdağ Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın Genel Kuruluna katıldı

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın 30. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.

Batuhan Düğün Salonu’nda gerçekleşen genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlarken divan kurulunun seçilmesi ve açılış konuşmaları ile devam etti.

EŞKİNAT: “BİRBİRİMİZE SAHİP ÇIKTIKÇA BU ŞEHRİN GELECEĞİ BAMBAŞKA OLACAKTIR”

Açılış konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat; “Biz Tekirdağlılar olarak birbirimize sahip çıktıkça, şehrimize sahip çıktıkça, bu şehrin geleceği bambaşka olacaktır. Yeter ki birbirimizi doğru anlayalım, doğru dinleyelim. Düşüncelerimiz farklı olabilir, ama bu şehirde oturuyoruz ve bu şehri ortak olarak kullanıyoruz.” Diyerek sözlerine başlarken konuşmasında şunları söyledi:

“DAYANIŞMANIN BU ŞEHRE GÜÇ GETİRECEĞİ İNANCIYLA…”

“İki liste yarışıyor. Bu demokrasinin güzelliği. Bugüne kadar emek verenlere teşekkür ediyoruz. Bundan sonra göreve gelip bayrak yarışını devralacak arkadaşlarımıza da başarı ve kuvvet diliyoruz. Tekirdağ Büyükşehir olduktan sonra yeni bir yapıya intibak etmek zorluğunu hepimiz çektik. İşte UKOME’den bahsediyoruz. Eskiden UKOME yoktu. Şimdi UKOME var AYKOME var. Biz bu ‘KOME’ leri çözdükten sonra Tekirdağ’da sorunları büyük ölçüde çözeceğiz. Dayanışmanın bu şehre güç getireceği inancıyla hepinize başarılar ve aydınlık gelecekler diliyorum.”

BAŞKAN EŞKİNAT’IN KONUŞMASI ESNAFIN TAKDİRİNİ TOPLADI

Başkan Eşkinat’ın konuşması oda üyesi esnafın takdirini toplarken uzun süre alkışlandı. Açılış konuşmaların ardından Tekirdağ Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın 30. Olağan Genel Kurulu gündemin okunması ve konuşmalar ile devam etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :