Dolar : Alış : 5.3272 / Satış : 5.3368
Euro : Alış : 6.0935 / Satış : 6.1045
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG14°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 39612 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Albayrak’tan Minik Öğrencileri Sevindiren Ziyaret

13 Kasım 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Başkan Albayrak’tan Minik Öğrencileri Sevindiren Ziyaret
Başkan Albayrak’tan Minik Öğrencileri Sevindiren Ziyaret

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Cumhuriyet İlkokulu’nu ziyaret etti. Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Albayrak, eğitime verilen desteğin aralıksız olarak sürdürüleceğini belirtti.

Yerel idarecilikte sosyal bir anlayış benimseyen, sürekli vatandaşlarla iç içe olan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,  Cumhuriyet İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencisi Eymen Oruç’un daveti üzerine okulu ziyaret etti. Minik Eymen’in sınıfı olan 3-B’yi de ziyaret eden Başkan Albayrak, burada öğrencilerle yakından ilgilenerek durumları hakkında sorumlu öğretmenlerinden bilgi aldı.

ÇOCUKLARIMIZ BİZİM GELECEĞİMİZDİR

Öğrencilerin ardından Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Kenan İşcan’la da görüşen Başkan Albayrak, ziyaret hakkında yaptığı değerlendirmede, “Bugünün minikleri, yarının büyükleri olacak. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Onların en iyi şekilde eğitim almaları için, belediye olarak imkânlar dâhilinde elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. 30 Büyükşehir Belediyesi arasında eğitime en büyük bütçeyi ayıran belediye, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’dir. Göreve geldikten kısa bir süre sonra `11 İlçeye 11 Okul’ projemizi hayata geçirdik. Bu kapsamda modern ve günümüz teknolojisine uygun okullar inşa ettik.  Çocuklarımız için ne yapsak, azdır. Her konuda öğretmenlere ve öğrencilerimize destek veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :