Dolar : Alış : 5.5775 / Satış : 5.5875
Euro : Alış : 6.1922 / Satış : 6.2033
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG28°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 43230 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BAKANLIKTAN TEKİRDAĞ DSYB BAŞKANI ERGİN DURGUN’A ZİYARET

11 Ocak 2019
Ana Sayfa » SON DAKİKA»BAKANLIKTAN TEKİRDAĞ DSYB BAŞKANI ERGİN DURGUN’A ZİYARET
BAKANLIKTAN TEKİRDAĞ DSYB BAŞKANI ERGİN DURGUN’A ZİYARET


08.01.2019 Salı günü Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı Cengiz CEYLAN ve Islah ve Geliştirme Dairesi Başkanı Adem BÖLÜKBAŞI, Tekirdağ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği merkezine ziyarette bulundular. Birlik Başkanı Ergin DURGUN yaptığı açıklamada birlik faaliyetleri, hayvancılığın bölgemizdeki ve ülkemizdeki durumu ve yaşanan sıkıntılar hakkında değerlendirmelerde bulunulduğunu söyledi. Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Genel müdür yardımcımız, daire başkanımız, bakanlıktan gelen heyet, Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği temsilcisi, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, İstanbul ve Çanakkale illerinden gelen tarım il müdürlüğü personeli ve yetiştiricilerin katılımıyla Tekirdağ tarım il müdürlüğünde Sığırlarda Döl Verimliliğini Artırma Çalışmaları konulu toplantı düzenlendi. Birlik başkanı Ergin DURGUN faydalı bir toplantı olduğunu ve bölge hayvancılığına hayırlı olmasını diledi.

09.01.2019 Çarşamba günü birlik başkanımız, bakanlıktan gelen heyet ve tarım il müdürlüğü personeliyle birlikte Marmara Ereğlisi ve Malkara ilçesindeki Damızlık Birliği Üyesi olan bazı işletmelere ziyarette bulundular. Tekirdağ DSYB Başkanı Ergin DURGUN, Türkiye genelinde düzenlenecek olan bu toplantıların ilkine Tekirdağ olarak ev sahibi olmamızdan dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Haber Kaynak: Tekirdağ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği

      Ergin DURGUN                                           Yönetim Kurulu Başkanı

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :