...
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG2°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 40051 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Atatürk’ü Anma ve Kurtuluş Kupası Tenis Turnuvası ödül töreni ile sona erdi

13 Kasım 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SPOR»Atatürk’ü Anma ve Kurtuluş Kupası Tenis Turnuvası ödül töreni ile sona erdi
Atatürk’ü Anma ve Kurtuluş Kupası Tenis Turnuvası ödül töreni ile sona erdi

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü dolayısıyla Atatürk’ü Anma ve Kurtuluş Kupası Tenis Turnuvası düzenledi.

80 SPORCU MADALYA MÜCADELESİ VERDİ

100. Yıl Gençlik Merkezi kapalı tenis kortunda düzenlenen turnuvaya Süleymanpaşa’nın yanı sıra Kırklareli, Lüleburgaz, Çorlu, Kapaklı ve Çerkezköy’den de katılım olurken dört kategoride 80 sporcu madalya mücadelesi verdi.

1 AYDA 76 MÜSABAKA OYNANDI

Yaklaşık bir ay süren turnuvada 76 müsabaka oynanırken tek bayanlar kategorisinde Zeynep Ökdem birinci Betül Sarıkaya ikinci, tek erkekler kategorisinde Adem Hiçyılmaz birinci, Raif Karaca ikinci, karışık çiftler kategorisinde Ayten Yılmaz ve Adem Hiçyılmaz birinci, Zeynep Ökdem ve Mehmet Bostancı ikinci, çift erkekler kategorisinde ise Tayfun Uz ve Adem Hiçyılmaz birinci, Murat Kocaman ve Raif Karaca ikinci olarak turnuvayı tamamladılar.

KUPALARINI BAŞKAN EŞKİNAT’IN ELİNDEN ALDILAR

12 Kasım pazar günü gerçekleştirilen ödül töreninde sporculara kupalarını Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve Süleymanpaşa Belediyesi Meclis Üyesi ve Gençlik Spor Kulübü Başkanı Deniz Taner verdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :