Dolar : Alış : 5.7478 / Satış : 5.7581
Euro : Alış : 6.3723 / Satış : 6.3838
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG29°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 43260 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK Parti’ye Yoğun İlgi

13 Ocak 2019
Ana Sayfa » SON DAKİKA»AK Parti’ye Yoğun İlgi
AK Parti’ye Yoğun İlgi

Yeni Yönetim Kurulu oluşturmak için çalışmalarını sürdüren AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı’na rekor sayıda başvuru geldi. İlçe Başkanı Sezayi Çetin, “Dün itibariyle 213 arkadaşımız mülakat formu doldurdu. Vatandaşlarımızın ve partili arkadaşlarımızın yoğun ilgisi bizi mutlu etti. Süleymanpaşa’ya hizmet için atan kalpleri, gözlerdeki ışığı görmek gayretimizi ve azmimizi artırıyor” dedi.
REKOR BAŞVURU
AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığına atanan Sezayi Çetin, Yönetim ekibini kurmak için çalışmalarını sürdürüyor. 25 asil ve 13 yedek üyelikten oluşacak Yönetim Kurulu için mülakat formlarının dağıtıldığı perşembe gününden itibaren rekor başvuru gerçekleşti. Dün itibariyle 213 başvuruyu kabul eden İlçe Başkanlığı yetkilileri, mesai bitimine kadar sayının 250’ye ulaşabileceğini belirtti.
YOĞUN İLGİYE TEŞEKKÜR
Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin, vatandaşların ve partililerin yoğun ilgisinin kendilerini mutlu ettiğini belirtti. Süleymanpaşa’ya hizmet için atan kalpleri ve gözlerdeki ışığı görmelerinin gayretlerini ve azimlerini artırdığını vurgulayan İlçe Başkanı Çetin, “Genel Merkezimizin teveccühü ile İlçe Başkanlığına atandığımızın bilgisi ulaştığı andan itibaren bizlere ulaşarak tebriklerini ileten vatandaşlarımıza, partililerimize teşekkür ediyorum. Milletin partisi AK Parti’ye bugün de halkımızın yüksek bir teveccühüne şahit olduk. Şu an itibariyle 213 arkadaşımız mülakat formu doldurarak başvurularını yaptı. Yönetim ekibimizde görev almak için gösterilen bu ilgiye teşekkür ediyorum.” dedi.
YÖNETİM SINIRLI, KALBİMİZ TÜM KARDEŞLERİMİZE YETECEK KADAR BÜYÜK
Sezayi Çetin, “AK Parti’yi Süleymanpaşa’da nasıl daha ileriye taşıyabiliriz gayretiyle yönetim kurulunu oluşturacağız. Malum önümüzde bir Yerel Seçim var. Yoğun bir çalışma temposuna gireceğiz. Bu manada başvurularını aldığımız arkadaşlarımızın mülakat formlarını tek tek ve titizlikle inceleyeceğiz. Bu tempoya ayak uyduracak kardeşlerimizle çalışacağız. Yönetim Kulumuz 25 kişiyle sınırlı, ancak kalbimiz Süleymanpaşalı tüm kardeşlerimize yetecek kadar büyük. Yönetimde olsun veya olmasın tüm partili kardeşlerimizle birlikte yek vücut çalışacağız.” diye konuştu.

“HAFTA İÇİNDE YÖNETİMİ AÇIKLAYACAĞIZ”

İlçe Başkanı Sezayi Çetin, önlerinde yoğun çalışma gerektirecek bir seçim süreci olduğunu hatırlatarak, “Seçim maratonundaki zaman giderek daralıyor. Mülakat başvurularını kısa sürede sonuçlandırarak hafta içi Yönetimi Kurulumuzu açıklayacağız. Arkadaşlarımızla birlikte hızlı bir çalışma temposuna gireceğiz. Öncelikli hedefimiz Süleymanpaşa’da belediyeyi kazanmak. Yaşanabilir bir Süleymanpaşa için hedeflerimizi ve projelerimizi vatandaşlarımıza anlatacağız, hemşerilerimizin desteklerini isteyeceğiz.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :