Dolar : Alış : 5.3272 / Satış : 5.3368
Euro : Alış : 6.0935 / Satış : 6.1045
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG14°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 39612 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“Açık Kapı Projesi” Tekirdağ’da Hizmet Vermeye Başladı

15 Şubat 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»“Açık Kapı Projesi” Tekirdağ’da Hizmet Vermeye Başladı
“Açık Kapı Projesi” Tekirdağ’da Hizmet Vermeye Başladı
İçişleri Bakanlığı’nın vatandaş odaklı hizmetlerinden olan “Açık Kapı Projesi” ilimizde uygulanmaya başlandı.
Vali Mehmet Ceylan, büronun açılışında yaptığı konuşmada, “İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan bu projenin bugün itibariyle Tekirdağ’da uygulanmaya başlandı. Burada asıl amacımız vatandaşımızın hizmet kalitesini ve hizmet sunumundaki hızını arttırmaya yönelik. Burası vatandaşların farklı farklı kurumlar gezmeden problemlerini doğrudan anlatacakları bir birimdir.” Diye konuştu.
Sorunların burada hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulacağını anlatan Ceylan, “Vatandaşlarımız istek ve şikâyetlerini gerek internet ve mobil ortamıyla gerekse de bizzat buraya gelerek bildirebilecekler. Eğitimli çalışanlar burada vatandaşlarımızın sorunları dinleyecek ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacak. Vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü SMS yoluyla da kendilerine bildirilecek. Valiliğe bağlı her kurumun bir açık kapı sorumlusu var. Bu çalışmalar da Valiliğimiz ve proje sorumluları tarafından takip edilecek” ifadelerini kullandı.
Konuşmanın ardından Vali Ceylan, “Açık Kapı” bürosunu dolaşarak çalışanlara kolaylıklar diledi.
Açılışa, Vali Yardımcısı Suat Yıldız, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, İl Jandarma Komutanı Albay Şahin Karakaş, kurum müdürleri ve davetliler katıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :