Dolar : Alış : 5.2429 / Satış : 5.2523
Euro : Alış : 5.9374 / Satış : 5.9481
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG8°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 40894 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“15 Temmuz Sokağı”nın Açılışı Yapıldı.

13 Temmuz 2018
Ana Sayfa » SON DAKİKA»“15 Temmuz Sokağı”nın Açılışı Yapıldı.
“15 Temmuz Sokağı”nın Açılışı Yapıldı.

Vali Mehmet Ceylan’ın katılımı ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin yaptığı resimlerden oluşan 15 Temmuz hain darbe girişimini anlatan tablolarında yer aldığı “15 Temmuz Sokağı”nın açılışı gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdür Ersan Ulusan açılışı yapılacak olan 15 Temmuz Sokağı hakkında davetlilere bilgi veren bir konuşma yaptı.

Sergi açılışında konuşan Vali Ceylan, Türk tarihinin o gece gözünü kırpmadan ölüme yürüyen 249 şehidi ve 2 bin 193 gaziyi nesilden nesille aktaracağını söyledi.

Vali Ceylan, lise öğrencilerinin yaptığı resimlerin çok anlamlı olduğunu ifade ederek, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri kapsamında bugün sergimizin açılışını gerçekleştiriyoruz. 15 Temmuz’da bu vatan için, bu millet için, Türkiye Cumhuriyeti devleti için hiç düşünmeden sokağa çıkarak canlarını veren şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize şükranlarımızı arz ediyorum. İnşallah Allah bir daha bize böyle olumsuzlukları göstermez. Bu anlamlı sergide emeği geçen ve bu güzel sokağın oluşturulmasında katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Açılışa, Vali Mehmet Ceylan’ın yanı sıra Garnizon Komutanı Topçu Kur. Alb. Selçuk Kubilay Karslı, Cumhuriyet Başsavcısı Güngör Karakoç, Vali Yardımcısı Suat Yıldız, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt,İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın,İl Jandarma Komutanı J.Alb.Şahin Karakaş, Ak parti il başkan yardımcısı Mülayim Kuru, Millieğitim müdürü Ersan Ulusan, SAğlık müdürü Uzmn. DR. Cengiz Becerir, Halk sağlığı başkanı Dr. Hacı Bayram Zengin, S.paşa ilçe milli eğitim müdürü Ünal Mamur, Bm. Güm. ve Tic. Böl. Müd. Abdullah ÖZgür, SGK il müdürü Fatma Derya Alan, İŞ-Kur Müdürü Yaşar Esen, ÇEvre Şehircilik il müdürü Ömer Albayrak, Aile ve Sosyal Politikalar il müdürü Hasan Yılmaz, Gıda Tarım Hayvancılık il müdürü Zekeriya Sarıkoca, İl müftüsü İsmail İpek, Millieğitim müdür yardımcıları Fyzullah Fındık, Hasan Basti Kuzu, Fuat Asım Arvas, Hüseyin Erdoğan, İlhan Koçer, şube müdürleri Suat Aydın, Halit Eren,Harun Öz, Melih Yıldırım, Erol Ağırbaş, İsmail Çelebi, Kadir Bakır, Osman Çanlı, Dursun Sezer, İbrahim Çakal, Türk Eğitim Sen şube Başkanı Kamuran Varma, Eğitim Bir-Sen şube başkanı Ferruh Topuz, S.paşa okul müdürleri katıldılar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :